Wypełnij formularz

Odezwiemy się do Ciebie, aby przedstawić najlepiej dopasowane do Twojej wizji rozwiązania, pomożemy dobrać najlepsze okucia i rodzaj szkła oraz wykonamy pomiar, na podstawie którego przedstawimy szczegółową wycenę. To nic nie kosztuje...
(CZYTAJ)
° Pola obowiązkowe

Zadaszenie nad balkonem

30 października 2018

Zadaszenie nad balkonem

Dziś wiele osób pragnie wprowadzić do swojego domu nieco szkła, które prezentuje się bardzo elegancko i klasycznie. Oczywiście ze szkła można wykonać różnego rodzaju elementy, między innymi szklane drzwi, balustrady czy też drzwi przesuwne. Jednak są to elementy dość standardowe, które można spotkać w wielu domach. Nowoczesnym i przyciągającym wzrok rozwiązaniem, może być natomiast wprowadzenie szklanego zadaszenia.

Zadaszenie nad balkonem

Tego typu zadaszenie można wykonać chociażby nad balkonem. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami i metodami, które pozwalają nam na wykonanie najwyższej jakości zadaszeń. Takie szklane zadaszenia są efektowne przede wszystkim dlatego, że dają schronienie, a jednocześnie wszystko jest przez nie widać. Osoba stojąca na balkonie może widzieć niebo i spadające z niego krople deszczu, choć sama nie zostanie ani jedną z nich zmoczona. Takie zadaszenie szklane może być świetnym rozwiązaniem na małym balkonie, jak i na sporej wielkości tarasie. Podejmujemy się wykonania różnego rodzaju zadaszeń i o różnych wymiarach. Szkło jakie stosujemy przy takich projektach jest najwyższej jakości, podobnie zresztą jak w przypadku wszystkich innych realizacji, których się podejmujemy. Jest ono hartowane, odporne na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne i uszkodzenia.

Inwestowanie w szklane sufity

Od małego zadaszenia, można oczywiście pójść jeszcze krok dalej. Mianowicie zdecydować się na wykonanie szklanego sufitu. Jest to rozwiązanie, które może się sprawdzić również w przypadku tarasu. Dwie ściany tarasu mogą być jednocześnie ścianami domu. Kolejne natomiast mogą być wykonane ze szkła, podobnie zresztą jak i sufit. W takim miejscu szklany sufit jest nie tylko efektowny, ale i bardzo praktyczny. Bez względu na to jaka pogoda będzie panowała za oknem, będziemy mieć możliwość oglądania krajobrazu w całej jego okazałości. Taki szklany sufit może być również elementem ogrodu zimowego, na który obecnie decyduje się coraz większa ilość osób. Dobrze jest stosować takie nietypowe i nieoczekiwane rozwiązania, ponieważ mogą one uczynić nasz dom bardzo nowoczesnym.

Czy szklane zadaszenia i sufity są drogie?

Wiele osób boi się wykonywać takie zadaszenia szklane i sufity ze szkła, ponieważ uważa je za bardzo nietrwałe. Tymczasem nasze produkty cechuje trwałość, jakość i precyzja. Wszystko wykonujemy z dbałością o najmniejszy detal. Wykorzystywane przez nas rozwiązania są nowoczesne, na miarę nowoczesnych klientów, jakimi są ludzie XXI wieku. Proponujemy wiele rozwiązań, doradzamy, przygotowujemy indywidualne projekty. Podobnie staramy się również je wyceniać, biorąc pod uwagę budżet klienta. Zawsze staramy się wychodzić na przeciw, podejmując się nawet najbardziej zaskakujących projektów. Szkło przez nas używane jest hartowane, najwyższej jakości. Dlatego też nasze szklane zadaszenia cechuje trwałość. Podejmujemy się zarówno wykonywania większych projektów, jak i tych mniejszych. Dlatego warto zgłosić się do nas i zapoznać się z bogatą ofertą.