Wypełnij formularz

Odezwiemy się do Ciebie, aby przedstawić najlepiej dopasowane do Twojej wizji rozwiązania, pomożemy dobrać najlepsze okucia i rodzaj szkła oraz wykonamy pomiar, na podstawie którego przedstawimy szczegółową wycenę. To nic nie kosztuje...
(CZYTAJ)
° Pola obowiązkowe

Balustrady

17 sierpnia 2014

Balustrady szklane

Szklane balustrady są świetnym wykończeniem domu nadając wnętrzu nowoczesny efekt. Hartowane szkło i uchwyty stworzone z myślą o zastosowaniu przy montażu balustrad zapewniają najwyższe bezpieczeństwo.Głównym zadaniem balustrad jest zapewnienie bezpieczeństwa, jednakże jest to również element, który może stanowić dekorację wnętrza. Dotychczas najpopularniejszymi rozwiązaniami były barierki drewniane i metalowe, jednakże coraz chętniej stosuje się również barierki wykonane ze szkła hartowanego laminowanego, które dzięki zastosowaniu specjalnej folii są równie trwałe i bezpieczne, a prezentują się zdecydowanie bardziej lekko i elegancko. Szklane balustrady są świetnym dopełnieniem nowoczesnych wnętrz, idealnie korespondują ze stopniami drewnianymi, metalowymi, betonowymi czy z pokrytymi terakotą.  Hartowane szkło i uchwyty stworzone z myślą o zastosowaniu przy montażu balustrad zapewniają najwyższe bezpieczeństwo.

Balustrady ze szkła

Dostępne w dwóch wersjach z aluminium i stali nierdzewnej nadają się zarówno do wewnętrznych, jak i zewnętrznych instalacji. Zaprojektujemy dla Państwa szklane balustrady zabezpieczające schody, jak również różnego rodzaju barierki i zabudowy szklane na klatce schodowej. Proponowane rozwiązania świetnie skomponują się ze szklanymi drzwiami wewnętrznymi i ścianami szklanymi, a zastosowanie balustrad ze szkła przejrzystego pozwoli optycznie powiększyć przestrzeń i doświetli ją. Istnieje również możliwość wykorzystania eleganckich różnobarwnych laminatów z materiałem oraz dowolną grafiką, które dopełnią design schodów i pozwolą wprowadzić do wnętrza pożądaną kolorystykę.